понедельник, 5 апреля 2010 г.

До побачення, школо!







Ось і пройшов останній день моеєї педагогічної практики!Як би не тяжко було розставатися з дітьми,але...Але всmjму хорошему приходить кінець,:(.Діти,якіх я навчала стали для мене,як рідні.
ЗУСТРІЧАлися і труднощі,проте згадується тіЛЬКИ

хОРОШЕ

Я дуже рада,що вибрала цю благородну професію.

мій останній урок


Отже, пройшов мій останній день педпрактики,я запам'ятаю цей день надовго - 29 березня 2010 року.Що запам'яталося?Діти не хотіли мене відпускати и хотіли  б мене бачити своєю вчителькою та навіть класним керівником.:)це добре,значить недаром я була на цій практиці.

    Напевно мої любі читачі, хочуть прочитати про що ж був останні урок?Да без проблем!


     Отже,я пішла назустріч дітям,які,знаючи,що це для мене вже останній день тут,попросили не проводити офіційну тему з фізики,а поговорити на вільну тему, я вибрала саму найактуальнішу тему: " ВІЛ та його наслідки"

         Я розказувала їм про те,як передається ВІЛ,які ознаки цієї хвороби,називала їм статистику віл інфікованих,діти питали мене,що робити,щоб не заразитися нею           

Діти ділилися своєю інформацією,що знають про цю страшну хворобу.Ми так захопленно розмовляли на цю тему,що і не замітили як пройшов урок,та сиділи ще цілу перерву,доки не зайшов вчитель хімії до класу.

понедельник, 29 марта 2010 г.

11.02.- 30.03.2010 року


Проведені мною уроки і виховні заходи(узагальнене)




За цей період часу педагогічної практики,я відвідала 6 уроків, провела 11 уроків,вісім з них у 10 класі,а три у одинадцятому.Це були уроки з фізики та інформатики.

А також я провела виховний захід з фізики (11.03.2010 року).


11.02.2010 року на прохання вчителя Гузік Ю.Я. я допомогла йому провести вечір фізики,де провела з дітьми тематичну казку,діти дуже були задоволені так як цей вечір пройшов за їхньої допомогою,з музикою та іграми:)

25.02.2010 року разом з класним керівником Грещук О.П. я підготувала годину спілкування на тему:"Щастя.Як його досягти?"

09.03.2010 року між учнями 10 - 11 класу я провела інтелектуально - розважальну гру "що ми знаємо про Кобзаря?"

16.03.2010 року разом з учнями ми спілкувалися на тему:"Будьмо ввічливими"(виховна година).

18.03.2010 року був проведений брейн ринг з інформатики(фізики та математики)між учнями 10 та 11 класу.

За допомогою вчителів було проведено класну годину де я запропонувала тему"Суд над байдужістю"(19.03.2010 року)






09.03.2010 року


Мій перший урок

Свій перший  урок я провела у 10 класі з інформатики.

    Тема:"Ділова графіка.Побудова діаграм і графіків під час роботи з ЕТ".
     Мета уроку:донести  до учнів відомості про ділову графіку.Ознайомити дітей із побудовою діаграм і графіки під час роботи з ЕТ.
     Обладнання:підручники,комп'ютер.
     Тип уроку:урок вивчення нового матеріалу.
     Хід уроку:1)Організаційна частина.
                        2)Актуалізація опорних знань(бесіда)
                        3)Мотивація навчання
                        4)Пояснення нового матеріалу
                        5)Робота з підручником,комп'ютером,розв'язування задач
                        6)Закріплення вивченого
                        7)Підсумок
                        8)Домашнє завдання.


       На цьому уроці були присутні всі учні.Домашнє завдання діти виконали добре.Десятикласники були у хорошому настрої,тому,що ми розпочали вивчати новий матеріал,що завжди для них цікаво.
        При виконанні задач всі хотіли відзначитись і просили викликати саме їх до дошки.
        На уроці був зроблений заплановоний обсяг роботи,але домашнє завдання я задавала на перерві.

         Уроком я і діти були задоволені:)   

воскресенье, 28 марта 2010 г.

12.02.-04.03.2010 року

 


Ознайомлення з педагогічним колективом,учнями

       Отже, цих три тижня для мене пролетіли як один подих:)Всіх вражень не передати,але я постараюся передати свої емоції,для Вас, мої шановні читачі!:)


     На дворі зимно і я на крилах своеї рідної школи де колись я сама навчалась!!!БОже мій!яка ностальгія на мене напала:)))памятаю коли я сама була така малеча,така несносна..а зараз сама іду вчити дітей,хто б розказав мені хоча б 10 років тому,то я б не повірила!


Було трошки страшно та моторошно,але побачивши посмішки дітей та мого керівника,стало на душі легко та добре:)
                                               

Спочатку було важко,бо я мусила вивчати характери дітей,відвідувати уроки і вчитися від своїх наставників,проводити з вчителями виховні години,бесіди.

            Разом з учнями ми вивчали один одного,наприклад одна з учениць, Швед Наталя,почала розпитувати мене чи э в мене хлопець,на що я выдповіла,що вже заручена,потім після уроку вона підішла до мене и сказала,що спеціально про це питала,щоб я не увела кого з хлопців,оце і є дитяча, на мою думку,  психологія.

              Перед тим як розпочати свої індивідуальні уроки без допомоги вчителів я зробила висновок,що вчителем бути не легко,а до кожного треба мати підхід.

                                                  

                                                                 

28.03.2010

Свою педагогічну практику я проходила в Базарській ЗОШ 1 - 3 ступенів,Чортківського району Терноільскої області.