понедельник, 29 марта 2010 г.

11.02.- 30.03.2010 року


Проведені мною уроки і виховні заходи(узагальнене)




За цей період часу педагогічної практики,я відвідала 6 уроків, провела 11 уроків,вісім з них у 10 класі,а три у одинадцятому.Це були уроки з фізики та інформатики.

А також я провела виховний захід з фізики (11.03.2010 року).


11.02.2010 року на прохання вчителя Гузік Ю.Я. я допомогла йому провести вечір фізики,де провела з дітьми тематичну казку,діти дуже були задоволені так як цей вечір пройшов за їхньої допомогою,з музикою та іграми:)

25.02.2010 року разом з класним керівником Грещук О.П. я підготувала годину спілкування на тему:"Щастя.Як його досягти?"

09.03.2010 року між учнями 10 - 11 класу я провела інтелектуально - розважальну гру "що ми знаємо про Кобзаря?"

16.03.2010 року разом з учнями ми спілкувалися на тему:"Будьмо ввічливими"(виховна година).

18.03.2010 року був проведений брейн ринг з інформатики(фізики та математики)між учнями 10 та 11 класу.

За допомогою вчителів було проведено класну годину де я запропонувала тему"Суд над байдужістю"(19.03.2010 року)






09.03.2010 року


Мій перший урок

Свій перший  урок я провела у 10 класі з інформатики.

    Тема:"Ділова графіка.Побудова діаграм і графіків під час роботи з ЕТ".
     Мета уроку:донести  до учнів відомості про ділову графіку.Ознайомити дітей із побудовою діаграм і графіки під час роботи з ЕТ.
     Обладнання:підручники,комп'ютер.
     Тип уроку:урок вивчення нового матеріалу.
     Хід уроку:1)Організаційна частина.
                        2)Актуалізація опорних знань(бесіда)
                        3)Мотивація навчання
                        4)Пояснення нового матеріалу
                        5)Робота з підручником,комп'ютером,розв'язування задач
                        6)Закріплення вивченого
                        7)Підсумок
                        8)Домашнє завдання.


       На цьому уроці були присутні всі учні.Домашнє завдання діти виконали добре.Десятикласники були у хорошому настрої,тому,що ми розпочали вивчати новий матеріал,що завжди для них цікаво.
        При виконанні задач всі хотіли відзначитись і просили викликати саме їх до дошки.
        На уроці був зроблений заплановоний обсяг роботи,але домашнє завдання я задавала на перерві.

         Уроком я і діти були задоволені:)   

воскресенье, 28 марта 2010 г.

12.02.-04.03.2010 року

 


Ознайомлення з педагогічним колективом,учнями

       Отже, цих три тижня для мене пролетіли як один подих:)Всіх вражень не передати,але я постараюся передати свої емоції,для Вас, мої шановні читачі!:)


     На дворі зимно і я на крилах своеї рідної школи де колись я сама навчалась!!!БОже мій!яка ностальгія на мене напала:)))памятаю коли я сама була така малеча,така несносна..а зараз сама іду вчити дітей,хто б розказав мені хоча б 10 років тому,то я б не повірила!


Було трошки страшно та моторошно,але побачивши посмішки дітей та мого керівника,стало на душі легко та добре:)
                                               

Спочатку було важко,бо я мусила вивчати характери дітей,відвідувати уроки і вчитися від своїх наставників,проводити з вчителями виховні години,бесіди.

            Разом з учнями ми вивчали один одного,наприклад одна з учениць, Швед Наталя,почала розпитувати мене чи э в мене хлопець,на що я выдповіла,що вже заручена,потім після уроку вона підішла до мене и сказала,що спеціально про це питала,щоб я не увела кого з хлопців,оце і є дитяча, на мою думку,  психологія.

              Перед тим як розпочати свої індивідуальні уроки без допомоги вчителів я зробила висновок,що вчителем бути не легко,а до кожного треба мати підхід.

                                                  

                                                                 

28.03.2010

Свою педагогічну практику я проходила в Базарській ЗОШ 1 - 3 ступенів,Чортківського району Терноільскої області.